Actueel weer WTerschelling (PWSW)
Laatste update: 2026-05-02 om 14:01 uur
| Temperatuur | 12.8 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 28.1 km/u uit ZW |
| Windkracht | 4 bft - Matig |
| Barometer | 1017.0 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | °C om u |
| Maximum temp. | °C om u |
| Windchill | 12.8 °C |
| Hitte index | 12.8 °C |
| Dauwpunt | 11.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 92.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:00 u |
| Zon onder | 21:11 u |